Агентство №1 з пошуку і підбору персоналу в Україні
Працюємо з національними і мультинаціональними компаніями
Знайдено 85 вакансій
Сортувати від
Найпізніших
Київська область, Київ

Наш клієнт одна з найбільших та найстаріших автомобільних компаній Турції, що надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування, об'являє конкурс на посаду Фінансовий супервайзер, Київ.

Наш клієнт, відомий міжнародний концерт, заснований понад 80 років тому, має 79 заводів, 100 представництв у різних країнах, один зі світових лідерів з виробництва енергоефективного обладнання, оголошує конкурс на вакансію Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю, Київ.

Київська область, Київ

Наш клієнт, велика французька фармацевтична компанія, що представляє оригінальні інноваційні препарати, що працює на ринку України з 1997 року, оголошує конкурс на посаду Бухгалтер, Київ.

Київська область, Київ

Наш клієнт, велика французька фармацевтична компанія, що представляє оригінальні інноваційні препарати, що працює на ринку України з 1997 року, оголошує конкурс на посаду Асистент медичного відділу, Київ.

Наш клієнт, відома міжнародна гуманітарна організація, яка займається гуманітарною діяльністю більше ніж у 20 країнах світу, у зв'язку з розширенням штату в Україні в рамках гуманітарної місії, оголошує конкурс на вакансію Менеджер з питань Безпеки та Доступу, м. Дніпро/Харків.

Основне завдання: відповідальність за виконання повсякденних безпекових функцій для усіх офісів організації в Україні. Надання команді з безпеки послідовну, глибоку актуальну інформацію з безпеки, проводити оцінку ризиків безпеки щодо програмних локацій та маршрутів, а також забезпечувати безпеку персоналу, приміщень та майна організації.

Львівська область, Львів

Наш клієнт, велика французька фармацевтична компанія, що представляє оригінальні інноваційні препарати, яка працює на ринку України з 1997 року, оголошує конкурс на посаду Медичний Представник, Львів.

Завантаження...