Агентство №1 з пошуку і підбору персоналу в Україні
Працюємо з національними і мультинаціональними компаніями
Знайдено 69 вакансій
Сортувати від
Найпізніших
Полтавська область, Полтава

Наш клієнт, відома європейська фармацевтична компанія, один з лідерів в сфері виробництва медичних препаратів, представлена більш ніж в 50-ти країнах світу, оголошує конкурс на посаду Медичний представник, Полтава.

Донецька область

Міжнародна медична організація, яка веде гуманітарну діяльність по усьому світу понад 50 років, у зв'язку з розширенням штату в Україні в рамках гуманітарної місії, оголошує конкурс на вакансію Психолог, мобільна бригада, Слов'янськ (контракт).

Міжнародна медична організація, яка веде гуманітарну діяльність по усьому світу понад 50 років, у зв'язку з розширенням штату в Україні в рамках гуманітарної місії, оголошує конкурс на вакансію Лікар загальної практики (відділення швидкої медичної допомоги), Костянтинівка (контракт 3 місяці).

Донецька область

Міжнародна медична організація, яка веде гуманітарну діяльність по усьому світу понад 50 років, у зв'язку з розширенням штату в Україні в рамках гуманітарної місії, оголошує конкурс на вакансію Медсестра, Костянтинівка (контракт 3 місяці).

Київська область, Київ

Наш клієнт, всесвітньо відома міжнародна компанія, одна з найбільших корпорацій світу, веде успішну діяльність в нафтогазовій галузі. На ринку України представлена розгалуженою мережею автозаправних станцій.

Закарпатська область, Ужгород

Міжнародна медична організація, яка веде гуманітарну діяльність по усьому світу понад 50 років, у зв'язку з розширенням штату в Україні в рамках гуманітарної місії, оголошує конкурс на вакансію Менеджер з постачання, Ужгород.

Завантаження...