Агентство №1 з пошуку і підбору персоналу в Україні
Працюємо з національними і мультинаціональними компаніями
Знайдено 85 вакансій
Сортувати від
Найраніших

Наш клієнт є однією з провідних вертикально-інтегрованих агропромислових компаній України. Основні напрямки діяльності компанії: виробництво цукру, вирощування сільськогосподарських культур, тваринництво, виробництво борошна. У зв'язку із заміщенням оголошує конкурс на вакансію Асистент генерального директора холдингу, Київ.

Київська область, Київ

Наш клієнт, найбільший австрійський фінансовий концерн, що працює у сфері страхування, з більш ніж 4500 співробітниками на ринку України з 1998 р., оголошує конкурс на посаду Юрисконсульт, Київ.

Наш клієнт, потужна національна фармацевтична компанія, виробник оригінальних інноваційних препаратів, у зв’язку із розширенням діяльності та штату, оголошує конкурс на посаду Провідний фахівець по забезпеченню сировиною та допоміжними матеріалами, Київ.

Київська область, Київ

Проект: міжнародна поштово-логістична компанія, що спеціалізується на доставці e-commerce посилок із закордону в Україну.

Київська область, Київ

Наш клієнт, відома міжнародна компанія, провідний виробник у секторі FMCG, для розширення своєї діяльності та штату оголошує конкурс на вакансію Бренд менеджер Pet Owner & Data, Київ.

Львівська область, Львів

Компанія-роботодавець - багатонаціональна FMCG корпорація.
В даний час компанія має понад 2000 смачних та корисних брендів на світових ринках.

Завантаження...