Агентство №1 по поиску и подбору персонала в Украине
Работаем с национальными и мультинациональными компаниями
Найдено 116 вакансий
Сортировать от
самых ранних

Наш клієнт, міжнародна виробнича компанія, один з лідерів в сфері розробки та продажу мікродобрив, регуляторів, стимуляторів та гуматів, у зв’язку із активним розвитком діяльності та розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію: «Менеджер з продажу мікродобрив, регуляторів, стимуляторів та гуматів, Західна Україна».

Львовская область, Львов

Наш клієнт, всесвітньо відома міжнародна компанія, лідер у галузі виробництва промислового обладнання та технічних рішень, у зв'язку із розширенням діяльності в Україні, оголошує конкурс на вакансію: Сервісний інженер, м. Львів.

Волынская область, Луцк

Наш клієнт, міжнародна виробнича фармацевтична компанія, що представляє оригінальні інноваційні препарати, працює на ринку України більше 20-ти років, у зв’язку із розширенням штату, оголошує конкурс на посаду: Медичний представник, м. Луцьк.

Тернопольская область, Тернополь

Наш клієнт, потужна міжнародна компанія, один з лідерів на світовому агро ринку, веде діяльність в Україні більше 20-ти років в сфері продажу усіх видів насіння, добрив, ЗЗР, продажу та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки відомих світових брендів. У зв'язку з активним розвитком діяльності та розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію: “Регіональний менеджер з продажу, м. Тернопіль”.

Киевская область, Киев

Наш клиент, известная международная компания, ведет успешную деятельность на рынке Украины более 10-ти лет, представлена ​​сетью АЗС, объявляет конкурс на вакансию: Операционный Менеджер, Киев.

Киевская область, Киев

Наш клиент, международная группа компаний, ведущий поставщик материалов, техники и услуг в дорожно-строительной отрасли, в связи с расширением деятельности компании в Украине, объявляет конкурс на должность: Директор представительства, Киев

Загрузка...