Агентство №1 з пошуку і підбору персоналу в Україні
Працюємо з національними і мультинаціональними компаніями

Про компанію

Найкращі спеціалісти з пошуку та підбору кадрів

Заснування DOPOMOGA UKRAINE. Вихід на ринок пошуку та підбору персоналу трьох рівнів: керівників вищої ланки, керівників середньої ланки та фахівців.

Початок територіального розширення по всій Україні. Перший регіональний офіс відкритий у Львові. Згодом сформовані офіси у Донецьку, Дніпрі, Харкові, Одесі, Ужгороді, Сімферополі та Запоріжжі.

Відкриті філії за кордоном. Відтепер ми представлені у Республіці Молдова та Росії.

DOPOMOGA UKRAINE виділила окремий напрямок з підбору ІТ фахівців - DOPOMOGA it&telecom. Початок міжнародної релокації ІТ персоналу.

Почали брати активну участь у соціальній роботі. Започаткували профорієнтаційний проект для українських старшокласників під назвою Діти Професій. Також, DOPOMOGA UKRAINE почала виступати на волонтерських студентських майданчиках з метою передачі досвіду та знань у сфері рекрутингу.

Піднялися на нову ланку передачі знань. Почали викладати у Київському Національному Економічному Університеті ім.Вадима Гетьмана на кафедрі “Управління персоналом та економіка праці” у дисципліні “Рекрутинг персоналу”.

Наша Місія

Наша місія простежується у назві. DOPOMOGA UKRAINE створена для того, щоб допомагати своїм клієнтам ставати кращими.
Вже більше 25 років ми займаємося виключно підбором персоналу та знаємо про рекрутинг все. За допомогою нашої праці компанії оперативно залучають до себе ефективних та позитивних професіоналів.

Етика надання послуг

Прозорість

Під час перемовин та впродовж виконання умов контрактів, усі співробітники DOPOMOGA UKRAINE діють щиро та чесно. Ми старанно дотримуємось професійних стандартів співпраці як з клієнтами, так і з кандидатами.

Тристоронній довірчий контакт гарантує блискучий результат співпраці.

Об’єктивна оцінка

Працівники DOPOMOGA UKRAINE дають професійну та неупереджену оцінку можливостей та мотивів кандидатів. В декілька етапів кандидати проходять випробування всередині агенції. Завершується процес оцінки перевіркою рекомендацій з попередніх місць роботи. Після чого, виноситься фінальне рішення про повноту збігу очікувань кандидата та клієнта.

Конфіденційність

DOPOMOGA UKRAINE та її працівники несуть відповідальність за всю інформацію, отриману від клієнтів та кандидатів. Конфіденційна інформація використовується лише за робочою необхідністю на умовах, обумовлених між сторонами.

Виключення конфліктів інтересів

Співробітники DOPOMOGA UKRAINE взаємодіють, уникаючи конфліктів інтересів як між клієнтами, там і між кандидатами. У випадку виникнення потенціального конфлікту, учасники відразу сповіщають співробітника DOPOMOGA UKRAINE щодо можливого порушення інтересів однієї зі сторін та домовляються про подальші дії.

Принципи ведення бізнесу

Наші співробітники - наш скарб

Сьогодні на ринку праці сімейний бізнес сміливо конкурує з великим корпораціям. Це дає нам змогу запрошувати до себе на роботу молодих, енергійних, талановитих людей, які розділяють наші цінності. DOPOMOGA UKRAINE із задоволенням створює умови, що сприяють розвитку потенціалу та навичок наших співробітників. Більш за все нам імпонує, коли співробітники DOPOMOGA UKRAINE приймають мету компанії, як свою особисту. Це допомагає створити і підтримати командний дух, що дає змогу подолати будь-які перешкоди під-час руху вперед. Рух, де кожен з нас і всі ми разом, як один організм, вдосконалюємося.

Наші клієнти - наше натхнення та стимул до плідної праці

Завдяки нашим клієнтам, DOPOMOGA UKRAINE перетворилася на команду однодумців. Клієнти спонукають нас прикладати максимальні інтелектуальні, фізичні та емоційні зусилля. Ми створюємо кадрові рішення, що можуть бути застосовані на будь-якому етапі розвитку бізнесу. Це дозволяє DOPOMOGA UKRAINE якісно виконувати замовлення та бути корисними як бізнесам-початківцям, так і транснаціональним компаніям.
Ми намагаємося, щоб нашим клієнтам було з нами легко та спокійно.

Наші кандидати - наша відповідальність

Для фахівців ми реалізуємо можливість кар'єрної релокації. Завдяки цьому, вони можуть реалізовувати свої бажання, здібності та мрії протягом усього свого життя.

Головний стимул цього - знайти відповідні пари. Очікування кандидата від нової роботи мають співпадати з очікуваннями клієнта від нового співробітника.

Наші конкуренти - наш рушій розвитку і вдосконалення

Ми підтримуємо конкурентний ринок. DOPOMOGA UKRAINE поважає своїх колег по бізнесу та дотримується законодавства “Про захист економічної конкуренції”.

Ми уникаємо цінової змови з конкурентами та не зловживаємо своїм домінуючим положенням на ринку.

Замовити підбір

Новини компанії

Новини компанії
16.05.22

Dopomoga Ukraine вийшла на новий рівень співпраці з КНЕУ. Тепер нас залучено до україно-британської програми Master of Business Administration.

16.05.22
Новини компанії
10.05.22

Старт нового курсу від Dopomoga Ukraine на платформі Бізнес Академії CASE STUDY. 

10.05.22
Новини компанії
17.04.22

DOPOMOGA Ukraine підвищила кваліфікацію та розширила коло сервісів, що надаються. ХОГАН - техніка оцінки персоналу, що підсилить вашу конкурентоспроможність…   

17.04.22
Новини компанії
14.04.21

Новорічні та Різдвяні зустрічі - час, коли вся родина збирається за одним святковим столом. У цьому році родина DOPOMOGA UKRAINE зібралася онлайн на кухнях своїх домашніх ресторанів...

14.04.21
Новини компанії
14.04.21

Останнім часом компанії відмовляються брати студентів (будь-якої форми навчання), якщо є хоч якась можливість взяти на роботу готового фахівця з досвідом. Як привернути увагу роботодавців...

14.04.21
Завантаження...